Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Niechobrz – oferty mieszkań na Podkarpaciu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zelwerowicza

Rzeszów(Niechobrz + 11 km)

680 000 zł53 m² 12 830,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane przy ulicy Zelwerowicza w Rzeszowie. Przy ul. Zelwerowicza znajdują się budynki dydaktyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Krakowska-Południe,Rzeszów(Niechobrz + 11 km)

525 000 zł39,89 m² 13 161,19 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,91 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2023 roku. Lokal znajduje się na 7. piętrze i posiada dostęp do dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł44 m² 11 795,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż mieszkanie przy ul. Krzywoustego. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, na powierzchnię 44m składaja sie 2 niezależne pokoje, jasna osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł66 m² 8 484,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 66 m ul. Lewakowskiego, os. Krakowska-Południe (I piętro) Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Drabinianka,Rzeszów(Niechobrz + 11 km)

599 999 zł79,40 m² 7 556,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej - Rzeszów, ul. Sikorskiego. Na sprzedaż atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,4 m2, zlokalizowane w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł98,50 m² 7 005,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości rzestate prezentuje na sprzedaż: przestronne mieszkanie dwupoziomowe z widokiem na panoramę Rzeszowa - Zalesie / Matysówka Szukasz dużego, komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł58 m² 10 241,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje | 58 m2 | balkon | 2 miejsca postojowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i 2 miejscami postojowymi nowoczesne osiedle, rzeszów Biała. Główne atuty: komfortowe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Zaczernie

Zaczernie(Niechobrz + 15 km)

569 000 zł56,81 m² 10 015,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem gotowe do odbioru! Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w cichej i spokojnej okolicy w Zaczerniu, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł42,11 m² 12 087,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe | Centrum Rzeszowa | 42,11 m | Balkon | Po generalnym remoncie | nowa niższa cena Lokalizacja Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum Rzeszowa , w pobliżu sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nefrytowa

Załęże,Rzeszów(Niechobrz + 11 km)

549 000 zł58,36 m² 9 407,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogromnym ogrodem, zlokalizowane w otoczeniu pięknej natury.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Niechobrz

Niechobrz,podkarpackie

495 000 zł94 m² 5 282,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc termin realizacji - 2024 r stan inwestycji - deweloperski możliwość doprowadzenia do stanu wykończenia pod klucz Biuro home zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Niechobrz

Niechobrz,podkarpackie

495 000 zł94 m² 5 282,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij