Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Niechobrz

Niechobrz, podkarpackie

  • 329 000 zł
  • 2 600 m²
  • 127 zł/m²

Zdjęcie

Edyta Woźniak

Skontaktuj się

Działka budowlana Niechobrz

Niechobrz, podkarpackie

zaktualizowane:
12 maja 2026

329 000 zł

2 600 m²

127 zł/m²

Działka budowlana Niechobrz

Zaktualizowane: 12 maja 2026

329 000 zł 2 600 m² 127 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 329 000 zł (127 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja
  • Źródło: biuro nieruchomości: Twoje Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: O-215

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 1502/2 o powierzchni 26 arów, położona w miejscowości Niechobrz (gmina Boguchwała, powiat rzeszowski, woj. podkarpackie), zaledwie 13 km od centrum Rzeszowa.

W ogłoszeniu przedstawiona wizualizację przykładowego domu jednorodzinnego, która stanowi wyłącznie propozycję możliwej zabudowy działki. Nieruchomość sprzedawana jest jako niezabudowana -wizualizacja nie stanowi oferty sprzedaży domu ani projektu. (...)

Agent

Edyta Woźniak

739 270...

739 270 077

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Edyta Woźniak

739 270...

739 270 077

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości